Masaż próżniowy SPM aparatem BODY SHAPING  

na cellulit, uporczywą oponkę, blizy i rozstępy

 

Masaż obejmuje zazwyczaj brzuch, uda i pośladki i trwa 30 minut. Wykonywany jest na oleju do masażu, za pomocą ą głowicy ssąco-masującej, podłączonej do urządzenia wytwarzającego podciśnienie.  Sam zabieg jest dość intensywny, ale nie bolesny. 

W spektakularny sposób powoduje poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Poprzez pobudzenie metabolizmu mamy do czynienia z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, usuwaniem toksyn i drenażem. Redukcji ulegają także rozstępy.  Skóra staje się wygładzona i ujędrniona, a efekty widać już po jednym zabiegu.

Masaż próżniowy twarzy aparatem  NOWOŚĆ !!!

opóźnia starzenie się skóry

 

Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem, tj. utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiana konturów, są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka oraz odbudowę struktury kologenowej i elastyny.  Seria zabiegów pozwoli skórze odzyskać elastyczność, jędrność i blask.

Zabieg jest w pełni komfortowy i relaksujący, wykonywany na bazie olejku jojoba, który nie tylko daje poślizg, ale również cudownie natłuszcza i nawilża.  Aparat Beauty Instrument wykorzystuje podciśnienie; głowica zasysa i w delikatny sposób masuje skórę.  Wygładzenie  zobaczymy już po pierwszym zabiegu.  Jednak finalny efekt  widoczny będzie dopiero po kilku tygodniach od zabiegu.