Nowości & promocje

Odnova Studio obchodzi urodziny !

Świętuj razem z nami !

 

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w tym miesiącu obchodzimy kolejne urodziny naszego salonu. Z tej okazji w dniach od 13 do 21 listopada, przygotowaliśmy specjalną promocję  -  25% zniżki na wszystkie karnety (na urządzenia ćwiczące jak i  masujące).
Pragniemy podziękować wszystkim Naszym Klientkom  za kolejny wspólny rok; za zaufanie i wszystkie dowody sympatii. Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Nowy zabieg wyszczuplający marki AROMA DERM
z masażem antycellulitowym 

modeluje i drenuje, dostarczając głębokiego odprężenia 

 

Zabieg rozpoczyna odżywczy peeling solny z olejkami eterycznymi AROMA DERM o silnym działaniu antycellulitowym, który doskonale wygładza skórę i uwalnia od zanieczyszczeń. Następnie przychodzi czas na mechaniczny masaż antycellulitowy przy użyciu profesjonalnego urządzenia do masażu Body Lift. Modelująca maska rozgrzewająca Contour Creame Warming AROMA DERM, którą nakładamy po masażu na 20 min, pozostawi twoją skórę aksamitnie gładką i wspaniale nawilżoną. Na koniec Twoje ciało zostanie rozpieszczone relaksacyjnym masażem manualnym z wykorzystaniem kremu AROMA DERM na bazie wyciągu z aloesu. 

Zabiegi antycellulitowe i modelujące sylwetkę to nasza specjalność! Wypróbuj nasz nowy zabieg! Skorzystaj ze specjalnej oferty, tylko teraz -40%!!! 

1 zabieg   150 zł   90zł

Promocja ważna do 21 listopada :)

Telefon

+48 85 654 60 52
+48 732 999 352

Email

studio@odnova.com.pl

Adres

ul. Batalionów Chłopskich 18 lok.1

15-661 Białystok