Nowości & promocje

SINECELL  NOWOŚĆ !!! 

skuteczne wyszczuplenie całego ciała

Obfitość złogów tłuszczowych w tkance podskórnej zależy od typu budowy danej osoby, równowagi hormonalnej, diety, płci i wieku. U kobiet zmiany te koncentrują się głównie w dolnych partiach ciała, takich jak biodra i pośladki, ponieważ miejsca te są bardziej wrażliwe na wpływ żeńskich hormonów – estrogenu i progesteronu.
Pierwszym objawem cellulitu jest pogorszenie mikrokrążenia w tkance tłuszczowej, prowadzące do upośledzenia jej funkcji metabolicznych.  Aktywność metaboliczna tkanki podskórnej jest najlepsza, kiedy w tkance tłuszczowej utrzymywane jest prawidłowe mikrokrążenie dzięki regularnemu rozkładowi cząsteczek tłuszczu, czyli trójglicerydów.
Czynniki, które mają negatywny wpływ na mikrokrążenie w tkance tłuszczowej powodują zmiany funkcjonalne w naczyniach krwionośnych, skutkując zaburzeniami w obrębie tkanki podskórnej oraz tkanki znajdującej się na niej, czyli skóry właściwej.

Linia Sinecell to innowacyjne rozwiązanie kosmetologiczne, które:
• pobudza metabolizm, zwiększając aktywność adipocytów
• wspomaga mikrokrążenie
• usuwa wodę zatrzymaną w organizmie
• pobudza fibroblasty do produkowania prawidłowego kolagenu, zastępującego przerośnięty/stwardniały kolagen
• redukuje złogi tłuszczowe

Tylko do końca sierpnia dodatkowe 15% rabatu na zabieg Sinecel!

 

FUOCO  NOWOŚĆ !!! 

nowe podejście do walki z cellulitem i tkanką tłuszczową

Tkanka z cellulitem charakteryzuje się problemami z mikrokrążeniem, powolnym metabolizmem komórkowym, ale jest również niedotleniona właśnie dlatego, że wymiana między naczyniami włosowatymi i komórkami jest hamowana przez nieprawidłową sytuację mikrokrążenia. Wszystkie te czynniki prowadzą do przedwczesnego starzenia się obszarów objętych zmianami.
Cała linia Fuoco ma na celu zwalczanie problemów związanych z miejscowymi złogami
tkanki tłuszczowej i cellulitem za pomocą aktywnych składników, które drenują i regulują przepuszczalność naczyń włosowatych, ze szczególnym uwzględnieniem również procesu starzenia się obszaru dotkniętego problemami, a w szczególności sytuacji na powierzchni skóry.
Strategia zabiegu obejmuje zatem skoncentrowane działanie mające na celu zwalczanie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także przeciwdziałanie procesowi starzenia się i poprawę napięcia skóry.

Tylko do końca sierpnia dodatkowe 15% rabatu na zabieg Fuoco!